Czemu postanowiłam brać udział w konkursie na Blog Roku 2014?

Kiedy jeszcze nie miałam bloga często poczytywałam o tym konkursie nie mogąc wyjść z podziwu dla uczestników. Jak oni to robią? Ponieważ po wielu namysłach sama założyłam bloga, właśnie w 2014 roku, pomyślałam, że skoro jest taki konkurs to czemu by nie spróbować? Oczywiście jak to mną, targały moją osobą watpliwości. No bo z czym do ludzi?:) Zawsze pierwsze o czym myślę w temacie niedoskonałości mojego bloga (choć moim okiem wiele mu brakuje do doskonałości), to zawsze na pierwszy miejscu stawiam brak profesjonalnych zdjęć. Baa… brak aparatu fotograficznego! Zdjęcia, które robię na bloga są wykonywane aparatem z telefonu komórkowego. Na początku było ciężko. Zdjęcia wychodziły naprawdę słabej jakości. Co zresztą widać na blogu przy początkowych wpisach. No, ale z czasem ja i mój telefn musieliśmy się polubić. I teraz są jakie są;). Były gorsze, więc cieszę się, że teraz nie są złe. Wracając więc do wątku głównego, targana wątpliwościami jednak postanowiłam się zgłosić. A co tam… Ostatniego dnia zgłaszania blogów patrzę: 237 zgłoszonych blogów w kategorii kulinaria. O kurcze… i wtedy pomyślałam, no nic… będę w drugiej setce. Ale póki co – tak się nie dzieje. Utrzymuję się na razie w pierwszej Dziesiątce, czyli Tej Dziesiątce, która przechodzi do 3 etapu. Nie wiem co będzie dalej, ale wiem, że to co osiągnełam do tej pory jest dzięki Wam- czylelnikom bloga, oglądaczom moich zdjęć kulinarnych, fanom facebookowego profilu, znajomym. I bardzo Wam za to dziękuję. Nawet jeśli nie uda się przejść do kolejnego etapu, to spełni się moje największe postanowienie przy zgłaszaniu się do tego konkursu: przeżyć przygodę. Tak, jest to niewątpliwie niesamowita przygoda, pokazująca, że marzenia są do spełnienia, a jedyne co trzeba zrobić to po nie sięgnąć!

FB_kulinarne

2 przemyślenia na temat “Czemu postanowiłam brać udział w konkursie na Blog Roku 2014?”

  1. ~Ola pisze:

    Gratulacje! Trzymam mocno kciuki, to niesamowity sukces! :) z takim podejściem za rok widzę Cię na podium :)

    1. Dziękuję Było Pyszne pisze:

      Ślicznie dziękuję Ci :) Powiem szczerze, że nie spodziewałam się, aż tak dużego sukcesu, co sprawio mi wileką radość:) Sadze, że duzo pracy przede mną. Przede wszytkim marzy mi się aparat fotograficzny a nie tam aparacik w komórce:). Ale trzeba czasu i cirpliwości. Jeszcze raz bardzo dziękuję za miłe słowa:) Pozdrawiam Cię Kuchenny Majstersztyku ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>