Podsumowanie konkursu na BLOG ROKU 2014

br-587x470

Kochani! Za ten wpis zabierałam się naprawdę długo. Ale długo zajęło mi też dojście do siebie po usłyszeniu słów z ust Jarosława Kuźniara na gali Blog Roku 2014. Udało się! Dziękuję Było Pyszne jedzie na warsztaty kulinarme do Londynu do samego Jamie’go Olivier’a!!! Niesamowite jest coś takiego usłyszeć. Zatyka człowieka i nagle wydaje mu się, że bierze udział w jakiejś „ukrytej kamerze”. Dopiero na drugi dzień doszło do mnie to, co się stało. Jestem ogromnie szczęśliwa, bo skutek wzięcia udziału w konkursie na Blog Roku 2014 przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dziękuję Było Pyszne, choć staram się wkładać w nie całe serce, działa dopiero pół roku i ciut. A jednak zostało docenione. To tylko udowadnia, że warto marzyć i realizować te marzenia.

br-587x470

aviary_1425755828002

aviary_1425756013865

Nic takiego cudownego nie wydarzyłoby się gdyby nie moi czytelnicy i znajomi i najbliżsi.  Dlatego jeszcze raz chciałabym podziękować wszystkim i każdemu z osobna za głosy, zaangażowanie, wsparcie i wiarę we mnie. Gdyby nie wy nie doszłabym tu, gdzie jestem.

Ja ze swojej strony mogę obiecać tylko jedno- masę nowych przepisów, do których będę przykładała się jak tylko umiem i wkładała w ich wykonanie całe serce.

Dziękuję też wszytkim tak miłe opinie o blogu, gratulacje po werdykcie i wspominki o moim blogu. Jestem wdzięczna blogowi grimagee.blogspot.com, który umieścił mnie na 3 miejscu wśród sześciu blogowych odkryć.

aviary_1425756050213

 

Natomiast serwis kulinarny zblogowani.pl wg rangingu z lutego zakwalifikował mnie na 7 miejscu pośrod blogów kulinarnych.

Podsumowanie- blog Dziękuję Było Pyszne zajął 7 miejsce w konkursie na Bloga Roku 2014 i wygrał nagrodę specjalną-  warsztaty kulinarne u Jamie’go Olivier’a. Pośród blogów kulinarnych zajęłam 3 miejsce wg serwisu Brand24.

Chciałabym też serdecznie pogratulować dziewczynom, które jadą razem ze mną na warsztaty: Czosnek w pomidorach i Codzienna kuchnia niecodzienna! Do zobaczenia :)

jamie_oliver300

 

 

 

 

4 przemyślenia na temat “Podsumowanie konkursu na BLOG ROKU 2014”

 1. brawo! gratuluję Ci z całego serca!
  cieszę się, ze spotkamy się tam :****

  1. Dziękuję Było Pyszne pisze:

   Małgosiu dzięki bardzo dla Ciebie tez wielkie gratulacje :))) będzie się działo :)

 2. ~Cookillu pisze:

  Same sukcesy. Gratuluję!!! Kiedy wyjazd? Koniecznie później napisz jak było na warsztatach. Jestem bardzo ciekawa :)

  1. Dziękuję Było Pyszne pisze:

   Dziękuję Ci bardzo :) Oczywiście będzie pełna relacja. A wyjazd prawdopodobnie przełom maj/czerwiec ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>