Test Rozdrabniacza Chop & Blend AURA firmy Russell Hobbs

Niedawno miałam okazję testować Rozdrabniacz Chop & Blend firmy Russel Hobbs. Bardzo się ucieszyłam, bo nasz stary blender kończył już żywota. Zawsze przy kupowaniu tego typu sprzetu zwracam uwagę na to, czy zajmuje on dużo miejsca. Tutaj zostałam miło zaskoczona- mało części w przyzwoitej wielkości. Nie potrzeba więc nie wiadomo jakiej półki czy szafki by przechowywać rozdrabniacz.

Przejdźmy teraz do najważniejszej spraw- pracy z rozdrabniaczem. Jest świetny do robienia shaków, smoothies, musów, sosów. Owoce nie są mu straszne. Tak samo kruszenie lodu. Świetnie się sprawuje także w tej kwesti. Przy robieniu pesto radzi sobie dostatecznie- oczywiście jak dla mnie. Osobiście przy robienu pesto wolę większy stopień zmielenia niż osiągalny za pomocą tego rozdrabniacza. Ale wiem, że nie jednej osobie by to nie przeszkadzało.

Świetną sprawą w tym sprzęcie jest fakt posiadania dwóch pojemników po 1200 ml z przykrywkami. Pojemnik pełni tu podwójną funkcję- Jako misa rozdrabniacza a potem może spełniać funkcję pojemnika do trzymania zawartości i bezpiecznego transportu. W komplecie jest sylikonowa podkładka, która uniemożliwia ślizganie się sprzętu w trakcie pracy. Rozdrabniacz posiada dwie moce. Jest to moim zdaniem wystarczające rozwiązanie.

Uważam, że sprzęt ten jest warty zakupu i swojej ceny , oczywiście wszytko zależy od oczekiwań, ale ja jestem z niego zadowolona i uważam, że bije na łopatki normalne blendery, choćby ze zwględu na dodatkową funkcję rozdrabniania lodu.aviary_1431164655872

aviary_1429823579911

aviary_1429823510048

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>